ПРАВИЛА ВІДВІДУВАНЬ КІНОТЕАТРУ

Кінотеатр «Байда» є сучасним кінокомплексом, оснащеним новітнім технологічним обладнанням, системою звуку DOLBY DIGITAL і системою тривимірної оптичної проекції XPAND 3D.
Адміністрація кінотеатру висловлює щиру подяку всім відвідувачам і просить дотримуватися наступних правил для підтримки комфортних умов перегляду і відпочинку.
Під час відвідування кінотеатру просимо Вас з повагою ставитися до гостей і персоналу кінотеатру.
Купуючи вхідний квиток, відвідувач автоматично приймає справжні правила і погоджується з умовами відвідування, зазначеними нижче.

Час роботи кінотеатру:

Кінотеатр починає роботу за 15 хвилин до початку першого сеансу.
Каса кінотеатру закінчує роботу через 10 хвилин після початку останнього сеансу.

Продаж квитків:

- Сеанс відбудеться під час продажу десяти і більше квитків.
- Продані квитки підлягають безумовному поверненню виключно в разі скасування сеансу, або заміни демонстрируемого фільму.
- Крайній термін повернення квитка (за бажанням глядача)  — 30 хвилин до початку сеансу.
- У разі запізнення на сеанс квитки в касу не приймаються і не обмінюються.
- Бронювання квитків по телефону здійснюється щодня з 10.00 до 22.00
- Бронь автоматично знімається (припиняє діяти) за 20 хвилин до початку сеансу (Бронь на перший сеанс перестає діяти за 5 хвилин до початку сеансу).
-У Разі наявності черги в касах, першочергове право на купівлю квитків мають глядачі, які отримують їх на поточний сеанс, а також особи, заздалегідь забронювали квиток.
- Знижки та пільги надаються відповідно до проведеної адміністрацією кінотеатру маркетинговою політикою і діють відносно фільмів, знижки на перегляд яких дозволені їх правовласниками.
- Вказане в квитку час початку сеансу позначає час початку демонстрації відповідного фільму, включаючи всі анонсна і рекламні матеріали.

Пропускний режим:

- Квиток без контрольної лінії вважається не дійсним
- Займати місця в залі для глядачів слід згідно з номером ряду і місця, зазначеного у квитку.
- Глядач зобов’язаний зберігати квиток до кінця сеансу. У разі втрати квитка послуга демонстрації фільму вважається не оплаченої.
- Співробітник кінотеатру має право вимагати у глядача квиток для здійснення додаткового контролю в будь-який момент протягом усього сеансу.
- На сеанси фільмів, що мають вікові обмеження, встановлені Міністерством Культури і туризму України, не допускаються глядачі, які не досягли встановленого віку, без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють. Під особами, які заміняють батьків, слід розуміти: повнолітні близькі родичі (брати і сестри, дідусь, бабуся, брати і сестри батьків), усиновителі, опікуни.

Користування 3D окулярами:

- Відвідувач, купивши квиток на сеанс ЗD з використанням окулярів і пред’явивши квиток на контролі перед входом в кінозал, отримує ЗD окуляри. Окуляри видаються кожному відвідувачу в кількості 1 шт.
- Усі 3D окуляри видаються чистими.
- ЗD окуляри є власністю кінотеатру і відвідувач несе за них повну матеріальну відповідальність.
- При тимчасовому виході з кінозалу під час сеансу ЗD окуляри обов’язково здаються співробітнику кінотеатру.
- Після сеансу на виході з кінозалу кожен відвідувач зобов’язаний ОСОБИСТО здати 3D окуляри співробітнику кінотеатру.
- Кінотеатр не несе відповідальності за можливу оптичний дискомфорт, що виник під час перегляду фільму в форматі ЗD. Якщо у Вас є проблеми із зором, то перед походом в кінотеатр просимо Вас проконсультуватися з лікарем.
- Фільми у форматі 3D не рекомендуються дітям до шести років. Батько дитини приймає самостійне рішення про можливість промотра дитиною фільму в форматі ЗD.
- Якщо Ви носите окуляри, то ЗD окуляри необхідно надягати поверх окулярів з діоптріями.
- Якщо відвідувач з яких-небудь причин не може здати ЗD окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені, передані іншій особі), відвідувач зобов’язаний компенсувати кінотеатру їх вартість.
- Якщо під час сеансу виникли проблеми з зображенням 3D, такі окуляри підлягають заміні.

Заборонено:

- Входити в зал для глядачів без квитка.
- Заважати перегляду фільму іншими глядачами.
- Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння; з тваринами; із засобами самооборони, колючими і ріжучими предметами, з будь-якими видами зброї.
- Курити на всій території кінотеатрального комплексу. Заборона поширюється на всі види тютюнових виробів і електронні аналоги.
- Відвідувати кінотеатр у робочому і брудному одязі.
- Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки і т.д.)
- Проносити і вживати їжу та напої куплені за межами кінотеатру.
- Проводити фото та відеозйомку в залі для глядачів і користуватися будь-записуючої апаратурою під час сеансу кінопоказу.
- Створювати перешкоди в роботі співробітникам кінотеатру.
- Вживати в своїй мові нецензурні вирази.
- Закидати ноги на дивани і крісла в фойє і кінозалі.
- Міняти розташування майна в залі і буфеті.

Відповідальність сторін:

- Відвідувачі кінотеатру зобов’язані дбайливо ставитися до майна, не допускати його псування, а також здійснювати інших дій, що заважають нормальному проведенню заходів, дотримуватися чистоти і порядку у кінозалі, кафе і на території кінотеатру в цілому.
- У разі нанесення шкоди майну кінотеатру, відвідувач відшкодовує пред’явлену суму збитку в повному обсязі.
- При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу і т.д.) співробітники кінотеатру мають право вивести такого відвідувача з кінозалу і буфета. При цьому повернення вартості квитка не проводиться.
- Все глядачі мають право на звернення з претензіями щодо питань реалізації послуг кінотеатром до його адміністрації протягом робочого дня. Книга скарг і пропозицій знаходиться у касира кінотеатру і видається на перше прохання відвідувачів.

2 Responses to ПРАВИЛА ВІДВІДУВАНЬ КІНОТЕАТРУ

 1. Игорь:

  Добрый день. У меня вопрос. На определенные фильмы у вас действует скидка для детей до 12 лет. Однако при онлайн-заказе билетов это нигде не отражается. Или же скидка действует только при покупеке билетов за наличные? Поясните, пожалуйста. Спасибо.

  • Gogen:

   Доброго дня, пане Ігоре!
   На жаль, ми не можемо наразі продавати онлайн-квитки з дитячою знижкою. Отже, поки що пільгові квитки тільки у касі за готівку або кредитною карткою.
   Але незабаром це буде доступно онлайн. Ми сподіваємось))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>